Świecące balony led z helem na wesele

Świecące balony na wesele to świetna alternatywa dla Lampionów, gdyż balony Led są bezpieczne bo nie posiadają otwartego ognia tylko diodę led. Dioda led oświetla ścianki balonu i to sprawia, że balony mogą być świetną ozdobą ogrodu, czy wejścia na salę weselną jak tylko się ściemni. Najlepiej prezentują się kiedy zostaną nadmuchane helem. Z racji tego, że hel jest lżejszy od powietrza pozwala to na to, że balony pięknię unszą się nad ziemią i sprawiają ogromne wrażenie.

Świecące balony zamiast LAMPIONÓW SZCZĘŚCIA

Balony Ledowe są bezpieczne, nie potrzebują żadnych pozwoleń, bo nie niosą ze sobą żadnego zagrożenia w przeciwieństwie do Lampionów, które są zapalane zwykłym ogniem. 
Balony napełnione helem najczęściej wręczane są każdego z gości i wypuszczane w niebo. Efekt zniewalający, co widać na poniższym filmie. Balony może wypuszczać też np. tylko sama para Młoda. Inwencja i zamysł zależy tylko od Państwa Młodych.

Szukasz balonów na ślub? Zobacz również ofertę pudło z balonami.

 

BALON LED "leżący" na wodzie jako dekoracja ogrodu - sali

Balon Ledowy, który świeci może też tworzyć magiczną scenerię np. położony na wodzie lub jako dekoracja ogrodu. Balon nie tylko ciekawie wygląda, ale i pływa, świecie i po zmroku pięknie rozświetla miejsce, w którym jest położony bądź przyczepiony. 

Świecące balony na sesję zdjęciową

Sesja zdjęciowa nie musi być wcale banalna. Można wykorzystać w niej półmrok i balony ledowe, które stworzą bardzo romantyczną scenerię. W połączeniu z fontanną, czy światłami miejskimi. A po udanych zdjęciach, ostatnie zdjęcie pamiątkowe to może być wypuszczenie przez parę młodych balonów w przestworza.
To są tylko niektóre propozycje, które my proponujemy, a wykorzystać balony LEDOWE można na wiele różnych sposobów. Dlatego też, zachęcamy do realizacji i składania zamówień, a my już zajmiemy się całą resztą.
 

Zobacz również inne atrakcje
na wesele, komunie, urodziny, festyn i inne imprezy

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

pomożemy dobrać idealną ofertę dla Was

Atrakcje na wesele

Kontakt


PalmoBUDKA
wynajem fotobudki
37-500 Jarosław
Pogodna 54

+48 535 056 895

Znajdź nas na: