Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu

Spis treści

Pierwszy taniec w chmurach

Ciężki dym na pierwszy taniec, to niesamowity efekt, który sprawi że Wasz pierwszy taniec będzie naprawdę niespotykany, a goście zapamiętają go naprawdę na długo. Gęsta mgła, unoszącej się tuż przy parkiecie, sprawia wrażenie jakby Młoda Para tańczyła w obłokach chmur, podobnie jak w "Tańcu z gwiazdami". Skoro gwiazdy mogą tańczyć w chmurach, to tym bardziej Wy! Poczujcie się wyjątkowo w najważniejszy dzień swojego życia i zatańczcie w chmurach jak gwiazdy TV.

 

Chcesz zatańczyć w chmurach?

Zadzwoń i zamów wytwornice ciężkiego dymu na pierwszy taniec!
Skorzystaj z kilku usług jednocześnie i odbierz rabat.
Dojeżdżamy na terenie Podkarpackiego m.in.: Rzeszów, Przemyśl, Jarosław, Dębica, Łańcut, Leżajsk...

+48 535 056 895

Jak działa nasza wytwornica ciężkiego dymu?

Profesjonalny ciężki dym powstaje w wyniku sublimacji suchego lodu w gorącej wodzie, czyli przejściu ze stanu stałego (lodu) do stanu gazowego (chmur) z pominięciem stanu ciekłego. Gorąca woda służy za akcelerator reakcji dzięki czemu możemy w krótkim czasie uzyskać bardzo dużo gęstych chmur unoszących się nad podłogą. Gęstość powstałej w ten sposób mgły to 1,56kg/dm3 czyli jest cięższa od powietrza (1,2kg/dm3) i gwarantuje utrzymywanie się jedynie nisko przy podłodze. Sam suchy lód to dwutlenek węgla (CO2), czyli naturalny składnik powietrza. Suchy lód uzyskuje się z ciekłego CO2 poprzez jego rozprężenie pod ciśnieniem atmosferycznym. Powstały w ten sposób ciężki dym jest w pełni naturalny, nie unosi się wyżej kolan, bezzapachowy, nietoksyczny, niepalny oraz przyjazny dla środowiska. Po ogrzaniu ciężki dym znika staje się bezbarwny, a jako naturalny składnik powietrza także niewyczuwalny i nie uruchomi czujników dymu.

Ciężki dym dobrej jakości

W Internecie można znaleźć wiele ofert dla Młodych Par oferujących pierwszy taniec w chmurach, ale jak wybrać tą dobrą? Po pierwsze zwróć uwagę na cenę. Suchy lód do wytwornicy to koszt od 100zł do 200zł. Dlatego wszystkie oferty poniżej kosztu zakupu suchego lodu to wynajem niskiej jakości wytwornic działających na specjalny płyn do wytwarzania dymu, który jest schłodzony najprawdopodobniej zwykłym lodem. Chmury z takich urządzeń są dużo mniej efektowne niż z profesjonalnych urządzeń, a często polega na wytworzeniu cienkiej warstwy mgły ledwo zakrywającej podłogę. Po ogrzaniu najczęściej jeszcze w trakcie pierwszego tańca, taki dym podnosi się do góry zadymiając całe pomieszczenie psując zdjęcia i film z najważniejszej chwili w Waszym życiu. Poniżej film prezentujący maszyny ADJ MISTER KOOL oraz ANTARI ICE 101, których oczywiście nie polecamy. Jak widać w czasie 1:00 obie maszyny mają problem z wytworzeniem odpowienio grubej warstwy ciężkiego dymu oraz zadymiają pomieszczenie.

 

Czy każda wytwornica na suchy lód to ta która zapewni oczekiwany efekt?

Niestety nie, na rynku istnieją również wytwornice używające suchy lód czy ciekły dwutlenek węgla do schładzania dymu z syntetycznego płynu. Efekt w ich przypadku jest lepszy niż w przypadku tych na zwykły lód, ale w dalszym ciągu daleki od oczekiwań Młodej Pary. Tak jak w przypadku tych pierwszych, również i tutaj dym może się podnosić do góry, a samo zadymianie może być niewystarczające lub trwać bardzo długo. Przykładem takiej wytwornicy jest ICE1800 firmy beamZ przedstawiona na filmie poniżej, której również nie polecamy. Mimo iż prezentujący używa suchego lodu to dym tworzy się dość powoli oraz ledwo zakrywa podłogę, a po prezentacji (czas: 8:28) pomieszczenie jest mocno zadymione.

 

Dlaczego zadymienia pomieszczenia jest takim problemem?

Poza zepsutymi zdjęciami i filmem z pierwszego tańca poprzez zmniejszenie przejrzystości powietrza, może być problem z włączającymi się czujnikami dymu, które z automatu wezwą straż pożarną, a w najgorszym przypadku uruchomią natrysk przeciwpożarowy.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty wytwornicy ciężkiego dymu do pierwszego tańca w chmurach?

Ważne by wytwornica którą Państwo wybiorą sublimowała suchy lód, tylko ten sposób uzyskania ciężkiej mgły gwarantuje satysfakcje i uniknięcie niemiłych sytuacji. Wytwornica dymu którą posiadamy działa na zasadzie sublimacji suchego lodu w 80 stopniach Celsjusza. Dzięki zastosowaniu dwóch grzałek o dużej mocy grzewczej mamy gwarancje że woda utrzyma swą optymalną temperaturę nawet po opuszczeniu do niej lodu o temperaturze blisko -80 stopni Celsjusza. Wszystko to pozwoli by efekt chmur utrzymywał się odpowiednio długo, był bezpieczny, dobrze wyszedł na zdjęciach i nagraniach oraz zrobi ogromne wrażenie na gościach. Zapewniamy profesjonalną maszynę, suchy lód oraz osobę do obsługi.

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu na Podkarpaciu

Z przyjemnością urozmaicimy Państwa imprezę dojeżdżając do miejscowości na terenie województwa podkarpackiego. W celu podania szczegółowych kosztów obsługi, najlepiej wysłać zapytanie przez formularz kontaktowy. Pozwoli to nam przesłać Państwu spersonalizowaną wycenę.

 

Na terenie województwa podkarpackiego dojeżdżamy między innymi do:

Ciężki dym Rzeszów

Jeżeli planują Państwo swój ślub lub inny rodzaj imprezy na terenie Rzeszowa lub jego okolicy, z przyjemnością wzbogacimy Państwa wysęp o nieszablonową atrakcję jaką jest wynajem wytwornicy ciężkiego dymu. Nisko unoszący się dym pozwoli zamaskować drobne potknięcia i zapewne doda pewności siebie. Ciężki dym to także doskonałe widowisko dla zaproszonych gości, dzięki czemu zapamiętają Państwa imprezę na długo. Z przyjemnością wykonamy dla Państwa realizację między innymi w lokalach takich jak: Hotel Restauracja Twierdza, Hotel Dwa Bratanki, Nowy Dwór, Hotel Falcon, Hotel Hibiskus, Alabaster Rezydencja, Antyczny Dwór, Hotel Cztery Pory Roku, Dwór Ostoya, Hotel Korona, Hotel Łańcut

Ciężki dym Przemyśl

Ciężki dym na weselu zawsze powoduje wielkie emocje zarówno wśród gości jak i samych Państwa Młodych. Na terenie Przemyśla gościliśmy już niejednokrotnie i bardzo miło wspominamy sobie współpracę z tamtejszymi restauracjami i hotelami. Z przyjemnością wykonamy dla Państwa realizację między innymi w lokalach takich jak: Pałac Ożańsk, Impresja Krasiczyn, Hotel Gloria*** Wellness & SPA, Dom Weselny Markiza, Blue Diamond Hotel Active SPA ****, Karczma Przemyska, Restauracja Murowanka, Dom Weselny Domdar

Ciężki dym Jarosław

Jeżeli jesteście zainteresowani wynajmem maszyny do ciężkiego dymu wraz z obsługą na terenie Jarosławia i okolicy. To z przyjemnością wykonamy dla Państwa realizację między innymi w lokalach takich jak: ADM Hotel Jarosław, Hotel Coloseum, Dwór Hetman, Hotel Bacówka Radawa & SPA, Dom Weselny Krakowiak, Pałac Sieniawa, Bocarlo Tryńcza, Zajzad u Rafała, Dwór Zygmuntówka, Zajazd nad Sanem, Jaśminowy Dwór Rokietnica, Kresowy Dwór Radymno

pierwszy taniec w chmurach, wytwornica ciężkiego dymu, ciężki dym na pierwszy taniec
pierwszy taniec w chmurach, wytwornica ciężkiego dymu, ciężki dym na pierwszy taniec
pierwszy taniec w chmurach, wytwornica ciężkiego dymu, ciężki dym na pierwszy taniec

Zobacz również inne atrakcje
na wesele, komunie, urodziny, festyn i inne imprezy

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

pomożemy dobrać idealną ofertę dla Was

Atrakcje na wesele

Kontakt


PalmoBUDKA
wynajem fotobudki
37-500 Jarosław
Pogodna 54

+48 535 056 895

Znajdź nas na: